День Святого Валентина

14 Лютого 2022

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. У цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, і навіть повітря наповнене відчуттям щастя і романтики…

Не оминуло це свято і Комунальний заклад «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради. 14 лютого 2022 року, після  щирих привітань і зізнань у своїх симпатіях під час обміну «валентинками”, старшокласники традиційно зустрічали юних артистів з Харківського Будинку культури УТОГ. Гості підготували і провели свято «Любов у наших серцях» для учнів 5-11 класів. Різноманітні конкурси, веселі забави та гумористичні сценки у виконанні вихованців нашого закладу створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання. А для молодших школярів пройшов майстер-клас з аквагриму, провідною темою якого, звісно, стала ЛЮБОВ – любов до рідних, до друзів, до тварин, розваг та іграшок. Ввечері на старшокласників чекала запальна дискотека, де юнаки та дівчата продовжили спілкування і обмінялися враженнями цього надзвичайного дня.