День Святого Миколая

20 Грудня 2012

19 грудня у навчально-виховному комплексі відсвяткували День Святого Миколая. Цей день став незабутнім у житті вихованців навчального закладу. Привітати дітей прийшли поважні гості: губернатор Харківської області  Михайло Маркович Добкін,  директор Департаменту науки і освіти  Харківської облдержадміністрації Роман Володимирович Шаповал. Гості ознайомились з навчально-виховним процесом, відвідали майстерні, тренажерний та спортивний зали та інші приміщення закладу. У подарунок діти отримали 4 найсучасніші DVD- програвачі та солодощі. До свята Миколая вихованці НВК подарували Михайлові Марковичу бісерку та ляльку-берегиню, що діти виконали власноруч.

Опівдні розпочався святковий концерт, на який завітали наші шефи –  Національний університет цивільного захисту України, куратор – СБУ в Харківській області. Педагогами та вихованцями закладу було підготовлено театралізоване дійство з ліричними танцями та піснями, дотепними сценками. Гості були у захваті від талантів та майстерності юних артистів.

У подарунок від куратора діти отримали цирковий номер з голубами, який викликав шквал радості та емоцій у дітей навчально-виховного комплексу.

Дня Святого Миколая завжди з нетерпінням чекають діти, щоб отримати подарунки. Цьогорічне  свято не стало винятком. Наш куратор та шефи завітали не з порожніми руками. Для навчально-виховного комплексу було подароване найсучасніше  мультимедійне обладнання, яке допоможе вихованцям в організації навчання та відпочинку.

У такий незвичайний день найдорожчим пам’ятним подарунком від куратора –  СБУ в Харківській області – стала ікона, яка переміститься до стін  побудованої на території закладу каплички.

Від усього серця дякуємо нашим гостям за подароване свято та відкриті для добра серця!

Щиро вітаємо усіх з днем Святого Миколая!