День Сніговика

18 Січня 2024

А ви знаєте, що є свято – День Сніговика ?

Тепер ми точно знаємо все про це свято…

18.01.2024 в Комунальному закладі “Харківська спеціальна школа 5” ХОР було проведено виховний захід, присвячений Всесвітньому дню Сніговика.

Діти познайомилися з дуже цікавими фактами про сніговика, а саме: чому святкування призначено на 18 січня; цифра 18 схожа на сніговика, який тримає в руках віник; саме в цей день немає інших міжнародних свят. Але є ще один факт. Згідно до християнської легенди, сніговик – це янгол. Стародавні люди не знали походження снігу і вважали, що це дар неба. Коли йшов сніг, ліпили Сніговика та шепотіли йому на вушко своє бажання. Вважалося, що коли Сніговик розтане, тоді і збудеться бажання. Під час заходу діти зробили штучний сніг, виготовили об’ємну аплікацію сніговика, загадали бажання. Тепла та дружня атмосфера панувала під час заходу. А Сніговик почав таяти тож… чекаємо на здійснення загаданих бажань!