День працівників освіти (День освітянина)

1 Вересня 2021

День Вчителя – це світле свято, на яке очікують як учні, так і вчителі. Це можливість щиро висловити свої почуття і сказати приємні слова, вшанувати педагогів за їх відданість і витримку в нелегкій щоденній роботі. Це міжнародне свято можна назвати одним із найбільш шанованих у даній фаховій галузі.

У Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради День працівника освіти відсвяткували 1 жовтня 2021 року.

Квіти і щирі слова привітання, яскраві листівки і святковий міні-концерт, організований спільними зусиллями учителів та учнів, не залишили байдужими нікого! Уроки цього дня були веселими і цікавими, бо проводили їх самі учні – День учнівського самоврядування є традиційним і проводиться щорічно.

Кожний такий день надає впевненості  дітям та їх наставникам в тому, що вони є самими найталановитішими, найзавзятішимита найдотепнішими серед усіх! І що нові досягнення та перемоги, які пов’язані саме з роботою всіх працівників сфери освіти у нашому навчальному комплексі, від вчителів до технічного персоналу, ще попереду! Тож щиросердно бажаємо Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги! З Днем працівників освіти!