День працівників освіти (День освітянина)

8 Жовтня 2018

День працівників освіти – це світле свято, на яке очікують як учні, так і вчителі. Це можливість щиро висловити свої почуття і сказати приємні слова, вшанувати педагогів за їх відданість і витримку в нелегкій щоденній роботі.

У КЗ «ХС НВК» ХОР День працівника освіти відсвяткували 8 жовтня 2018 року.

Квіти і щирі слова привітання, яскраві листівки з побажаннями від учнів і святковий міні-концерт, організований спільними зусиллями учнями та випускниками навчального закладу, а зараз працюючими педагогами. Через відео зв’язок надійшло безліч вітань від колишніх випускників, які мешкають зараз за кордоном. Усі ці приємні сюрпризи  не залишили байдужими нікого!

Приємною новиною для  усього колективу стало присвоєння МОНУ  почесного звання «Зразковий художній колектив» гурткам  «Ткацтво» і «Петриківський розпис» ( керівники: Єгоренкова Л.В., Нікітюк Г.В.), чиї художні вироби вже багато років є візитівкою  нашого закладу.

Уроки цього дня були веселими і цікавими, бо проводили їх самі учні – День учнівського самоврядування є традиційним і проводиться щорічно.

Кожний такий день надає впевненості  дітям та їх наставникам в тому, що вони є самими найталановитішими, найзавзятішимита найдотепнішими серед усіх! І що нові досягнення та перемоги, які пов’язані саме з роботою всіх працівників сфери освіти у нашому навчальному комплексі, від вчителів до технічного персоналу, ще попереду! Тож щиросердно бажаємо Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!

З Днем працівника  освіти!