День Перемоги

Цього року ми відзначаємо сімдесяту річницю Перемоги над нацизмом у Європі. Учні нашого закладу власноруч підготували вітальні листівки до цього свята для харків’ян і розвісили на під’їздах у нашому районі.

Восьмого травня у Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відбувся урочистий захід «1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» із вшануванням пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни.

Учні закладу відповідально готувалися до цього дня, тому глядачів вразило урочисте оформлення сцени, зворушливе виконання жестових пісень. Вчитель історії навчально-виховного комплексу підготував для наших вихованців пізнавальний екскурс у минуле, висвітливши у своїй розповіді кульмінаційні моменти воєнних подій, вселивши глядачам гордість за наших земляків-героїв.

Опубліковано 08 Тра 2015 в 15:20. Рубрика: all, Новини.