День пам’яті жертв Голодомору

24 Листопада 2014

22 листопада в Україні відзначався День пам’яті жертв  Голодомору 1932-1933років. У вікнах багатьох будинків по всій території нашої  країни цього дня горіли жалобні свічки в пам’ять про тих, хто став жертвою цього страшного геноциду українського народу. Трагічне явище Голодомору  навіки лишилося чорною сторінкою в історії нашої країни.

В нашому закладі в честь  цього пам’ятного дня було проведено загальношкільну лінійку з демонстрацією документальних матеріалів про Голодомор в Україні. Учням 5 -12 класів було продемонстровано багато вражаючих своєю жорстокістю статистичних даних та фотоматеріалів, відеокадрів. Це – наш біль і скорбота, але водночас і урок стійкості, незламності. По закінченню слайд-презентації у залі розгорілося жваве обговорення побаченого, адже події Голодомору  навряд чи можуть лишити когось байдужим.

Про цей злочин радянського режиму ми згадуємо на уроках історії, літератури, але такі заходи , як сьогоднішній, особливо наочно відкривають перед нашими вихованцями драматичні сторінки минулого, щоб наше майбутнє ми будували кращим та добрішим.