День пам’яті загиблих у Дробицькому Яру

16 Грудня 2019

Трагічне явище Голокосту навіки лишилося чорною сторінкою у всесвітній історії та історії нашої країни. Ті страшні події стали для прийдешніх поколінь уроком справжнього героїзму. 16 грудня 2019 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради вшанували пам’ять загиблих у Дробицькому яру.

Було проведено загальношкільну лінійку з демонстрацією документальних матеріалів про  трагедію, яка сталася під час окупації Харкова нацистами в 1941-1942 роках. Учням 5-11 класів було продемонстровано багато вражаючих своєю жорстокістю статистичних даних та фотоматеріалів, відеокадрів – жахливих свідків злочину проти людства й моралі. Дробицький Яр – наш біль і скорбота, але водночас і прагнення взаємоповаги, толерантності, людяності. По закінченні слайд-презентації та емоційного обговорення педагоги ще раз нагадали дітям, що майбутні покоління повинні пам’ятати про ці «чорні сторінки» з історії людства, в тому числі багатостраждального єврейського народу, й не допустити повторення таких трагедій, як Голокост.