«День охорони праці» в КЗ «ХС НВК» ХОР

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.

В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня. Девіз  Всесвітнього Дня охорони праці у 2016 році: «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

28 квітня 2016 року у навчально-виховному закладі пройшли відкриті уроки за вищеозначеною тематикою. Класні керівники підготовчого-12 класів роз’яснили учням причини виникнення стресу та шляхи його запобігання у майбутньому. Як сформувати культуру управління стресом, чи потрібно боротися з ним, як мінімізувати його вплив, як створити сприятливі умови навчання при великому психо-фізичному навантаженні –  відповіді на ці та інші запитання були сформульовані під час проведення уроків-презентацій та однойменних виховних заходів у КЗ «ХС НВК» ХОР з відзначення Всесвітнього дня охорони праці у цьому році.

Опубліковано 28 Кві 2016 в 15:18. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Ви можете залишити коментар або трекбек до свого сайту.

Ваш коментар

Ви повинні увійти, щоб залишати коментарі.