День кримського спротиву російській окупації

18 Березня 2019

18 березня 2019 року у Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відбулася тематична лінійка, що була присвячена Дню кримського спротиву російській окупації.

Педагог закладу розповів молоді про пам’ятну дату проведення мітингу українців та кримських татар у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України. Діти дізналися про перебіг подій упродовж «Кримської весни», побачили безліч фото, що засвідчують громадянську активність українських патріотів серед мирного населення та військовослужбовців півострова.

Завдяки заходу наші учні дізналися правдиві відомості про дії держави-агресора та усвідомили, наскільки важливо для населення України мати свою громадянську позицію і об’єднувати свої сили для захисту власних інтересів.