23 Листопада 2015

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

У Комунальному закладі «ХС НВК» ХОР протягом тижня були проведені заходи щодо віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Минулого тижня учні разом з педагогами поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку – найвідданішому борцеві за свободу і незалежність нашої Батьківщини. Великий інтерес вихованців викликала виставка літератури, яку було організовано у приміщенні шкільної бібліотеки. Під час тематичних годин спілкування по класах діти висловлювали своє ставлення до подій Помаранчевої революції та Революції Гідності.

У понеділок 23 листопада вся шкільна родина навчального закладу зібралася до актової зали на урочисту лінійку, де вшанували пам’ять героїв Небесної сотні. Вчитель історії нашого закладу здійснив екскурс до минулих подій, розказавши юним вихованцям про героїчний вчинок українців, що стали на захист своїх європейських прав. Подробиці тих кривавих подій висвітлив продемонстрований на заході документальний фільм «Небесна сотня».