День цивільної оборони

24 Квітня 2014

Згідно з планом спільних заходів Національного університету цивільного захисту та навчального закладу, 24 квітня в навчально-виховному комплексі відбулися практичні навчання з цивільного захисту.

По сигналу автоматичної пожежної сигналізації педагоги разом з дітьми покинули приміщення закладу, скориставшись відповідними виходами. На пришкільному майданчику наших вихованців вже чекала пожежна машина. Задля вироблення в учнів практичних навичок вогнегасіння, працівниками МНС було штучно створено ситуацію займання вогнем побутового приладу. Гасити полум’я діти стали під керівництвом співробітників  Національного університету цивільного захисту, скориставшись вогнегасною технікою.

Побувавши в ситуації, максимально наближеній до реальної пожежної небезпеки, вихованці закладу вчилися діяти доцільно, оперативно та без паніки.

По закінченню практичного заняття всі наші діти зібралися до актової зали, де працівниками МНС було проведено насичену лекцію щодо запобігання пожеж та дій під час пожежі, що вже сталася.

Завдяки сьогоднішнім навчанням наші діти збагатилися не лише теоретичними знаннями з вогнегасіння, але й набули практичних навичок, які можуть статися їм у нагоді протягом всього життя.