День боротьби з насильством над жінками

25 Листопада 2021

25.11.2021 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» ХОР проведено заходи присвячені «Міжнародному дню боротьби з насильством щодо жінок», під час яких підіймались досить болісні, гострі та актуальні теми, що стосувались відомих жіночих доль людства. В заході брали участь учениці та учні з 7 по 11 класи окремо. Дівчатам та хлопцям запропоновано перегляд низки відеороликів, у яких взяли участь відомі співачки, телезірки такі як Ольга Цибульська, Злата Огневич, Ірма Вітовська. В своїх відеозверненнях вони наполягають на тому, що про жіноче насилля не треба мовчати та знайомлять із жестами, які свідчать про необхідність допомоги. Далі між дітьми відбулись дебати, під час яких представники команд відстоювали свої позиції жіночого насилля. Всі учні так захопливо приймали участь та разом зі своїми командами міркували і давали відповіді. В ході заходу дітям нагадали про гарячі лінії номерів телефонів підтримки та електронні пошти організації Ла Страда – Україна, які захищають права жінок та надають їм різні види підтримки.