Чемпіони в рідній школі

7 Грудня 2017

7 грудня 2017 року, в ознаменування Міжнародного дня інвалідів (International Day of Disabled Persons), в НВК була проведена зустріч вихованців школи з випускниками минулих років Плахотником Дмитром і Довбищук Ксенією.

Колишні учні нашої школи стали відомими спортсменами. Дмитро Плахотник – багаторазовий призер та чемпіон чемпіонатів світу, Європи та Дефлімпійських ігор із спортивного орієнтування, відзначений урядовими нагородами та медалями за видатні заслуги перед Україною. На останніх ХХІІ Літніх Дефлімпійських іграх у Самсуні (Туреччина, 18 – 30 липня 2017 року) Дмитро здобув цілий комплект нагород: «золото» — у мікс-естафеті, «срібло» — у чоловічій естафеті та «бронзу» — на довгій дистанції зі спортивного орієнтування. Ксенія Довбищук, теж багаторазова призерка та чемпіонка чемпіонатів світу, Європи та Дефлімпійських ігор із дзюдо, здобула у Самсуні золоту медаль у командних жіночих змаганнях и бронзову – у ваговій категорії до 48 кг серед жінок.

Ці молоді люди є зразком того, чого може досягти майже кожна нечуюча дитина. Саме тому учням було так цікаво спілкуватися з Дмитром та Ксенією. Під час зустрічі діти узнали подробиці становлення чемпіонів і змогли приміряти на себе їх медалі. У рідних стінах гості згадали своє шкільне дитинство і привітали улюблених педагогів. А для малечі Дмитро і Ксенія приготували подарунки: спортивний інвентар для підтримання активного і здорового способу життя у позаурочний час.

Пишаємося нашими Чемпіонами і бажаємо їм подальших успіхів у спортивній кар’єрі та у звичайному житті!