Чарівна осінь

20 Жовтня 2016

20 жовтня у дошкільному відділенні  навчального  закладу відбулося свято Осені для дітей з порушеннями слуху.

Осінній бал… Танок листя з вітром… Листопад… Все це нам дарує чарівниця-осінь. Осінь – найчарівніша довгоочікувана пора року. Тільки восени ми, дивлячись на різнокольорове листя, можемо мріяти, відчувати, як діти, самі згадуємо своє дитинство і радіємо разом з дітьми.

Під час свята діти та дорослі перенеслися у чарівну казкову країну, де не існує обмежень, всі радіють, єднаються з Природою, відчувають її. Діти із задоволенням танцювали, грали у рухливі ігри («Сонечко та дощик», «Передай грибок», «Хто перший»). Всім дуже сподобався танок Осені. Діти та педагоги наприкінці свята об’єдналися в чудовий осінній хоровод, від якого повіяло теплом. Діти отримали подарунки від Осені.

Отже, ми бажаємо всім зберігати тепло та піднесений осінній настрій цілий рік. Нехай вам щастить!