Чарівна осінь

20 жовтня у дошкільному відділенні  навчального  закладу відбулося свято Осені для дітей з порушеннями слуху.

Осінній бал… Танок листя з вітром… Листопад… Все це нам дарує чарівниця-осінь. Осінь – найчарівніша довгоочікувана пора року. Тільки восени ми, дивлячись на різнокольорове листя, можемо мріяти, відчувати, як діти, самі згадуємо своє дитинство і радіємо разом з дітьми.

Під час свята діти та дорослі перенеслися у чарівну казкову країну, де не існує обмежень, всі радіють, єднаються з Природою, відчувають її. Діти із задоволенням танцювали, грали у рухливі ігри («Сонечко та дощик», «Передай грибок», «Хто перший»). Всім дуже сподобався танок Осені. Діти та педагоги наприкінці свята об’єдналися в чудовий осінній хоровод, від якого повіяло теплом. Діти отримали подарунки від Осені.

Отже, ми бажаємо всім зберігати тепло та піднесений осінній настрій цілий рік. Нехай вам щастить!

Опубліковано 20 Жов 2016 в 16:33. Рубрика: Новини.