Чарівна краса

16 Травня 2013

Ось і вступила у свої права весняна пора! Різнокольоровими барвами заграли квітники на території навчально-виховного комплексу. Як тільки зайдете у ворота, одразу перед очима розгортається алея ірисів, які вражають своїм незвичним, ніжним бузково-блакитним кольором. Йдучи дорогою до навчального закладу, здається, що прямуєш до чарівної казки. А далі…  Перед центральним входом підіймаються, як маленькі сонечка,  променисті чорнобривці,  розкрили свої вінця яскраві квіти петуній. Усі дев’ять кубічних квітників мають свій  орнамент та свій колір. Прямуючи до дитячого майданчика, милуєшся пишними суцвіттями та незрівнянним ароматом бузку. Мов наречені, одяглися у молочно-білий наряд декоративні розлогі кущі, що огортають будівлю закладу.

Такої краси  та доглянутості неможливо було б досягти без турботливих, ніжних, працьовитих рук наших вихованців. Під керівництвом талановитих та досвідчених наставників діти піклуються про цю чарівну красу. Щоденною наполегливою працею вдалося перетворити територію навчально-виховного комплексу у квітучий сад. На уроках трудового навчання, у позаурочний час усі діти від наймолодших до найстарших виходять на квітники, щоб не лише на словах, а конкретною справою довести свою любов матінці-природі!