«Будь чемним та ввічливим»

6 Грудня 2018

В рамках проведення тижня педагогічної майстерності вихователів та вчителів фізичної культури шостого грудня педагогами закладу був проведений відкритий виховний захід «Будь чемним та ввічливим» для учнів 1-4 класів.

Для дітей з порушеннями слухової функції важливе значення має успішна адаптація в соціумі. Тому слід багато уваги приділяти вихованню культури поведінки, починаючи з молодшого віку. Саме з цією метою і було проведено такий цікавий  та корисний захід. Діти активно обговорювали проблемні ситуації і робили самостійні висновки про доречну, культурну поведінку в шкільний та позаурочний час.

Сподіваємося, що наші вихованці добре засвоять урок ввічливості та будуть гідними членами українського суспільства.