Безпека на залізниці

11 Листопада 2019

У рамках місячника профілактично-роз’яснювальної роботи щодо запобігання травматизму на залізничному транспорті, територіях вокзалів, станцій у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради були проведені виховні заходи із здобувачами освіти1-их – 4-их класів «Безпека дітей на залізниці», для 5-их – 11-их – «Залізнична колія – зона підвищеної небезпеки».

Педагоги особливу увагу вихованців молодшого віку звернули на матеріали «Щоб не трапилось цього», де на конкретних прикладах показано, що порушення правил поведінки на залізниці, нехтування ними є загрозою для здоров’я та життя. Із старшокласниками обговорили побачене, поділилися думками і враженнями, в ігровій формі закріпили знання щодо світлової сигналізації, положення шлагбаума, переходу колії і зробили висновок: треба бути дуже уважним на залізниці, особливо на коліях, і дотримуватися правил поведінки.