Атестація 2016/2017 н.р. Засідання атестаційної комісії І рівня

21 Березня 2017

20 березня 2017 року при КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» ХОР відбулося засідання атестаційної комісії І рівня.

Атестація педагогічних працівників проводилася відповідно до типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.10.2010 за № 1255/18550 (із змінами), наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 18.09.2014 № 379. Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності школи. Атестація відіграє основну роль у становленні творчого вчителя. Під час атестації здійснюється моніторинг професійних якостей педагога, результативності його діяльності, рівень загальної культури, створюються умови для вивчення педагогічного досвіду найкращих освітян.

У цьому навчальному році атестувалося 4 педпрацівники. За рішенням атестаційної комісії, до складу якої увійшли керівник закладу Середенко Н. І, заступник директора з навчальної роботи Кукліна Г. І., заступник директора з виховної роботи Лаврикова Ю. С., голова професійного комітету Пазенкова С. В. та голови методоб’єднань школи, було:

• встановлено, підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»вчителю початкових класів Назаренко М. М.;
  • встановлено, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» – вчителю слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення і формування вимови Кукліній Г. І.;
  • встановлено, присвоєно тарифний розряд №12 – керівнику гуртка Нікітюк Н. О.;
  • встановлено, підтверджено раніше присвоєний тарифний розряд №12 – керівнику гуртка Єгоренковій Л. В.