Атестація 2015/2016 н.р. Відкриті уроки у 1-му та 2-му класах

11 Лютого 2016

11 лютого 2016 року в навчально-виховному комплексі у рамках атестації 2015/2016 навчального року вчителі початкових класів Ковальова Н. А. та Бєлєвцова І. М. провели відкриті уроки з природознавства.

В 1-му класі це був урок за темою «Птахи. Зимуючі та перелітні птахи. Турбота людей про птахів.» У нетрадиційній формі, з використанням відповідних дидактичних ігор, кросворду і, навіть, такої ігрової форми, як складання пазлів, учні отримали знання про представників пташиного світу, їх істотні особливості та відмінності від інших тварин. Багато уваги було приділено тому, як люди допомагають птахам у зимовий період.

Під час уроку в 2-му класі, за темою «Повітря та його властивості», діти не тільки поширили свої знання про повітря взагалі та його значення у природі, а й навчилися досліджувати характерні особливості повітря, фіксувати й аналізувати результати своїх дослідів у різний спосіб.

Розкриття тем в обох класах проводилось змістовно, чітко, логічно послідовно і глибоко, з активним використання ІКТ, на високому сучасному рівні. Діти не тільки отримали відповідну інформацію під час перегляду слайдів на великому проекційному екрані, а й залучалися до компонування нових презентаційних слайдів.

Іванна Миколаївна та Наталія Анатоліївна ще раз довели своє досконале володіння ефективними формами і методами організації навчально–виховного процесу, який забезпечує високу результативність, на практиці підтвердили якість своєї праці, вдале поєднання передових інноваційних методик і набутий роками власний досвід навчання і виховання учнів з особливими потребами.