Архів (2017)

Відзначення 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

В рамках відзначення 31-ї річниці найбільшої техногенної катастрофи в історії людства та вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  і пам’яті її жертв у навчально-виховному закладі були проведені відповідні виховні заходи.

25 квітня 2017 року учнівський колектив навчально-виховного закладу відвідав обласну виставку дитячих малюнків і плакатів «Чорнобиль – довгий слід трагедії» в музеї КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», де наші діти традиційно приймають активну участь і виставляють свої роботи.

27 квітня 2017 року в актовій залі пройшов єдиний урок-реквієм «Весна, отруєна страхом» (відповідальна: Андрєєва О. В.). Учні та педагоги вшанували пам’ять загиблих під час трагедії, згадали про героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Головною ідеєю всіх проведених заходів стало твердження, що людина відповідальна за майбутнє нашої Землі і прийдешніх поколінь. Сьогодні світ має об’єднатися у спільному пошуку шляхів порятунку від загрози не лише атомної катастрофи, а й екологічного лиха взагалі.

У рамках заходів до відзначення Дня добровольця в навчально-виховному закладі 14 березня 2017 року проведено пізнавальну годину для підлітків  «Батальйон Кульчицького».  День добровольця, який вперше відзначатиметься в Україні, став символом справжнього об’єднання усіх «людей доброї волі», які захищають Україну та допомагають зміцнювати обороноздатність нашої армії.

З 9 по 13 березня 2017 року були проведені Шевченківські дні:

– Загальношкільна лінійка «Світова велич Кобзаря»  (09.03.2017);

– Конкурс декламаторів (10.03.2017);

– Вікторина «Поезія Тараса Шевченка»;

– Тематичні виховні години по класах

20 лютого 2017 року в рамках відзначення Дня Героїв Небесної Сотні та з метою вшанування пам’яті загиблих героїв у навчально-виховному комплексі  відбулася виховна година «Урок миру, добра та злагоди».

31 січня 2017 року в навчально-виховному комплексі були проведені загальношкільні заходи, присвячені Дню пам’яті Героїв Крут.

27 січня 2017 року було проведено заходи щодо відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. В цих заходах взяли участь учні 5-го–12-го класів, вчителі та вихователі школи.

13 жовтня 2016 року, напередодні великого православного свята Покрову Пресвятої Богородиці, що була заступницею козацького війська, та державного свята Дня захисника України, для учнів нашого закладу відбувся урок мужності «Збройні сили України – на захисті своєї країни».

12 жовтня 2016 до КЗ «ХС НВК» ХОР завітали представники Управління патрульної поліції у місті Харкові, щоб провести з учнями та вихованцями закладу попереджувальну бесіду «Дитина та незнайомець», яка мала на меті допомогти дітям уникнути небезпечних кримінальних ситуацій.

11 жовтня 2016 року у навчальному закладі відбулося спортивне свято «Козацькі розваги», що було приурочене до Дня захисника України.

Спортивний захід було організовано для учнів середньої та старшої школи вчителями фізичної культури закладу.

30 вересня 2016 року відбулася тематична конференція для учнів 5-12 класів присвячена 150-річчю з дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки, першої у ХХ столітті незалежної Української держави, історика і організатора української науки Михайла Грушевського.

На виконання плану заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України 30.12.2015 №1419-р, 29 вересня 2016 року в КЗ «ХС НВК» ХОР було проведено єдиний «Урок пам’яті трагедії Бабиного Яру та «бабиних ярів» України».