Альона Осіпова – чемпіонка Дефлімпіади 2019

8 Січня 2020

12 по 21 грудня в італійській Ломбардії відбулися ХІХ зимові Дефлімпійські ігри, на яких золоту медаль у шахах здобула єдина у збірній України харків’янка Альона Осіпова, випускниця нашої школи – зараз назва «Комунальний заклад «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради».

У шахах, які перше в історії були представлені на Дефлімпійських іграх, відбулися командні змагання та змагання з бліцу. Та якщо в бліці Альона зупинилася в кроці від п’єдесталу, посівши п’яте місце, то в командних змаганнях стала чемпіонкою.

Жіноча збірна України, в складі якої виступала харків’янка та ще п’ять спортсменок з різних областей, набрала 33 очка та посіла перше місце. Українки на пів бала випередили збірну Росії, яка стала другою. Третє місце посіла збірна Польщі.

Загалом на цих Дефлімпійських іграх збірна України показала найкращий результат за всю історію участі в зимових Дефлімпіадах. На її рахунку – 4 золоті,4 срібні, 3 бронзові медалі та друге місце серед 34 країн-учасниць за загальною кількістю нагород і третє – за «золотом».

Пишаємося нашою Альоною Осіповою і бажаємо їй наступних перемог!