Акція «Збери сміття- збережи дерево життя»

4 червня 2018 року юні «чистюлі» з літнього табору праці та відпочинку «Джерело» взяли участь в екологічнійакції «Збери сміття — збережи дерево життя». Акція носила характер справжнього конкурсу: переможцем мав бути той загін, який назбираєнайбільшукількістьсміття з прилеглоїтериторії за певний час.

Озброєні спеціальними рукавичками та мішками, діти з захопленням почали змагання. На території школи сміття не знайшлося, тому вихованці перейшли до пошуків на прилеглій території. Збирали пластикові пляшки, обгортки від цукерок та інший всілякий мотлох невеликого розміру.

У назначений час загони представили результати своїх колективних зусиль на розсуд досвідченого журі. Після зважування мішків із сміттям місця розподілилися таким чином: ІV місце — 1-й загін (3 кг), ІІІ місце — 2-й загін (3.500 кг), ІІ місце — 3-й загін (6.800 кг) і І місце посів 4-й загін, який назбирав аж 8 кг сміття. Молодці!

Опубліковано 04 Чер 2018 в 17:49. Рубрика: Новини.