24.09.2024  Кожного дня вихователі дитячого садочку Комунального закладу “Харківської спеціальної школи 5” ХОР проводять різноманітні заняття

26 Вересня 2024

24.09.2024 Кожного дня вихователі дитячого садочку Комунального закладу “Харківської спеціальної школи 5” ХОР, проводять різноманітні заняття з малювання, математики, соціального розвитку і мовлення. Всебічний розвиток дитини як особистості, розвинення її талантів, розумових здібностей, збагачення інтелектуального потенціалу, все це формує основи світорозуміння та світобачення.

Діти з великим задоволенням поринають у світ геометричних фігур, розвивають дрібну моторику, готуючи поробки з вихователями, батьки також допомагають вчити малечі нові для них теми, що розвиває в наших вихованцях не тільки розумовий розвиток, а ще й покращує мовлення і допомагає більше соціалізуватися. Новітнім для батьків і дітей є спілкування малечі в онлайн-просторі, адже дуже незвично для них вчитись спілкуватись з вихователями та однолітками через камеру.