23.12.2021 до Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5»

23.12.2021 до Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради завітали представники Харківського осередку ГО «Громадський рух «Соціальна єдність», щоб привітати малечу з Новорічними святами. Для наших вихованців Снігуронька з Дідом Морозом провели справжнє свято з іграми, конкурсами та цікавими завданнями. Малеча з величезним задоволенням брала участь у заходах, що проводили гості. У залі панувала справжня атмосфера Новоріччя. Наприкінці, Дід Мороз та Снігуронька подарували усім дітям новорічні смаколики від ГО «Громадський рух «Соціальна єдність».

Від щирого серця дякуємо ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» та вітаємо з прийдешніми святами. Бажаємо всім Новорічного дива!

Опубліковано 23 Гру 2021 в 21:04. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.