210-та річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

9 Березня 2024

Щороку на початку березня українці вшановують пам’ять Тараса Григоровича Шевченка – нашого безсмертного Кобзаря. У Комунальному закладі “Харківська спеціальна школа №5” Харківської обласної ради учні зібралися у форматі  Зум-конференції, щоб відзначити 210-ту річницю від дня народження Тараса. Під час заходу діти дізналися про цікаві факти з життя Т.Шевченка , переглянули й обговорили серію мультфільму “Книги-Мандрівки” “Як Шевченко став зіркою”. Виконуючи завдання вікторини, школярі пригадали поетичні рядки віршів, назви творів, відомості про найважливіші віхи життєвого шляху Кобзаря. Учениця 10 класу прочитала вірш Т.Шевченка “Доля” із жестовим перекладом. Наприкінці заходу всі учасники долучилися до створення плакату, на якому Тарас зображений у сучасному стилі захисником нашої України. А крізь віки лунають слова Кобзаря: ” Борітеся – поборете!”