2014 рік – Рік учасників бойових дій на території інших держав

Указ президента

На виконання листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 07.11.2013 № 04-10/5330 «Про відзначення у 2014 році Року учасників бойових дій на території інших держав» та з метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, поваги до історичного минулого, утвердження в суспільстві політичної і громадської злагоди адміністрацією комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради складено план проведення тематичних заходів на 2014 рік:

Захід

Учасники заходу

протягом 2014 року

Тематична виставка на тему: «На Афганській землі»

приміщення бібліотеки

січень

Лекція з презентацією: «Збройні сили України у операціях з підтримання миру і безпеки на території колишньої Югославії»

лютий

Міні-лекція: «Участь військового контингенту України у Місії ООН у Східній Славонії. Мета і завдання».

03.02.2014-07.02.2014

Демонстрація художніх фільмів на «афганську» тематику, а саме: «Дев’ята рота», «Груз-200».

учні 8-11класів

13.02.2014

Засідання «круглого столу» за темою: «Трагедія і подвиг афганської війни».

учні 9-11 класів

10.02.2014- 14.02.2014

Виховні години з історії війни в Демократичній Республіці Афганістан на тему: «Афганська війна. Як це було».

учні 5-11 класів

березень

Лекція на тему: «Основні завдання військових спостерігачів у Місії ООН в Анголі. Характеристика регіону та політична ситуація в країні.

квітень

Лінійка на тему: «Міжнародні сили з підтримки миру в Косово-КФОР за участю українських військових фахівців. Основні завдання та події у регіоні»

учні 8 –11 класів

травень

Виховна година на тему: «Місія ООН у Таджикистані. Спостереження військових спостерігачів Угоди про тимчасове припинення вогню».

учні 9-11 класів

травень

Турнир з волейболу присвячений бойовим діям на території інших держав

учні 5-11 класів

вересень

Міні-лекція: «Гуманітарна місія українських військових в Державі Кувейт, та забезпечення безпеки в регіоні – 2003р.»

учні 8 –12 класів

вересень

Демонстрація фільму на «афганську» тематику, а саме: «Сучасна зброя».

учні 8 –12 класів

жовтень

Бесіда на тему: «Участь військового персоналу України в місії ООН у Сьєрра-Леоне «Основні завдання та дії» військових фахівців».

учні 9–12 класів

жовтень

Турнир з футболу присвячений бойовим діям на території інших держав

учні 5–12 класів