1 Вересня – день Знань

Особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Початок навчального року – це завжди очікування чогось нового, нові плани, перспективи, сподівання на краще, а 2016/2017 навчальний рік розпочинає важливий етап модернізації української школи.

У КЗ «ХС НВК» ХОР цей святковий день розпочався з традиційної урочистої лінійки. На шкільному подвір’ї зібралася вся дружня шкільна родина: діти, батьки, весь педагогічний колектив школи, почесні гості – представники Служби безпеки України в Харківській області, тренери з Інваспорту. Після того, як над школою гордо замайорів блакитно-жовтими кольорами державний прапор України, до всіх присутніх з теплими словами привітання та вдячності звернулася директор закладу Середенко Надія Іванівна. Її щиросердну промову підтримав отець Андрій, що є духовним наставником наших вихованців та благословив школярів на майбутнє.

Неочікувана поява мультиплікаційних героїв звеселила не тільки дітлахів, а й дорослих. У невимушеній атмосфері танців та жестових пісень долучилася до великої шкільної родини група новачків – діти, що цього року вперше сядуть за парти.

Цього дня жоден не залишився без подарунків. Наприкінці свята від СБУ в Харківській області всі учні отримали солодощі, а заклад – новий ноутбук!

Пролунав дзвоник і покликав дітей на перший урок. Цього року він був присвячений 25-ї річниці незалежності України. Для малюків з 1-го по 4-й класи було проведено єдиний відкритий захід  під назвою “Це наше і це твоє”, а для дітей старшого віку, з 5-го по 12-й клас, вчителі приготували урок “Від проголошення незалежності до нової України”.

Нехай 2016/2017 навчальний рік відкриє перед  нашими вихованцями нові горизонти пізнання себе і світу. Вітаємо з його початком!

Опубліковано 01 Вер 2016 в 07:52. Рубрика: Новини.