ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін.

9 Листопада 2012

5 листопада 2012 року після осінніх канікул діти  навчально-виховного комплексу знову сіли за парти. З новими силами та з бажанням до опанування нових знань вихованці приступили до навчання. Друга навчальна чверть надзвичайно напружена та важлива, тому що стартував і триває період ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін.

Учасники вже пройшли І  відбірковий тур у навчально-виховному комплексі і переможці готуються до ІІ етапу.

ІІ етап – це наступна сходинка, де діти можуть черговий раз перевірити свої знання та позмагатися з учнями інших навчальних закладів.

Переможці І туру продовжують підготовку та отримають консультації у педагогів з предметів, з яких буде проводитись олімпіада.

Бажаємо нашим учасникам успіхів та перемог!