У «Родинному колі»

4 Грудня 2013

В нашому навчальному закладі відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному дню інваліда.
Для всіх присутніх було продемонстровано цікаве відео та слайд-презентацію про людей з особливими потребами, які, незважаючи на свої вади, досягли успіхів у житті та кар’єрі. Діти побачили на фото своїх знайомих, наших колишніх випускників, що стали чемпіонами параолімпійських ігор. Ці світлини подарували нашим вихованцям впевненість у своїх силах та прагнення до великих досягнень у своєму житті.
Також зусиллями наших маленьких артистів було інсценовано невеличкий концерт з веселими танцями та піснями, пантомімою, показом театру мод.

Не дарма цей захід отримав назву «Родинне коло», адже саме під час таких зібрань ми, як ніколи, відчуваємо свою причетність до нашої великої шкільної родини людей з особливими потребами, де для кожного з нас знайдеться підтримка та душевне світло.

З Днем інваліда, дорогі наші діти!