Урочисте закриття

17 Червня 2013

15 червня 2013 року у КЗ «Харківський  спеціальний  навчально-виховний комплекс» ХОР урочисто  завершив свою роботу дитячий  заклад  праці та  відпочинку  з  цілодобовим  перебуванням  «Джерело».

Усі вихованці, від наймолодших  до  найстарших, ретельно, завзято  та  відповідально  готувалися  до  святкового  концерту.

Наймолодші  дітлахи  показали надзвичайно  яскравий  танок «Коники-стрибунці», який викликав  сльози  милування  та  гордості у батьків, педагогів  та гостей свята. Барвисті  костюми  надали  цьому  виступу  атмосферу  казковості та  чарівності.

Підготовлені  номери  відрізнялися  неповторністю, майстерністю  та  невичерпною  творчістю  артистів  та  керівників.

За  підсумками  роботи  табору  були  обрані загони, які  протягом  періоду  відпочинку виявилися  найактивнішими, найкреативнішими, самими  творчими. Загони  № 2  та  № 3 отримали  найбільшу  кількість  бонусів  і  стали  переможцями. Діти були  нагороджені  грамотами, пам’ятними  сувенірами, а найнесподіваніший сюрприз – величезний  торт.

На  завершення  свята  у  повітря злетіли  різнокольорові  кульки. До кожної з них діти  прикріпили  своє  найзаповітніше  та  найпотаємніше  бажання.

Кульки, підхоплені лагідним  літнім  вітерцем, покружляли  над  навчальним  закладом  та  зникли за обрієм.

Бажаємо  дітям  та  дорослим  незабутніх  вражень

від літнього  відпочинку!