Професійна майстерність

28 Березня 2012

27 березня 2012 року на базі Харківської гімназії № 12 Харківської міської ради у межах весняного педагогічного тижня було проведено XIX обласну виставку – презентацію педагогічний ідей та технологій за темою «Розвиток педагогічної компетентності та професійної майстерності педагогів регіону», на якій були представлені роботи педагогів Харківського навчально – виховного комплексу для дітей з вадами слуху.

На заході були присутні представники усіх районних відділів освіти міста Харкова, районних центрів Харківської області, навчальних закладів обласного підпорядкування.

Обласну виставку – презентацію було проведено на високому організаційному рівні. О 10 годині ранку розпочались секційні засідання за основними розділами виставки – презентації. Після цього представники навчальних закладів та методичних об’єднань зібрались у святково прикрашеній залі на урочисте вручення дипломів за кращі методичні наробки педагогічних працівників регіону.

З вітальним словом виступили начальник управління освіти Червонозаводської районної ради та ректор КВНЗ «ХАНО» Покроєва Л.Д. Після цього було проведено урочисте нагородження кращих робіт освітян Харківського регіону. Дипломи I, II та III ступеню отримали представники районів та навчальних закладів. Вчитель – дефектолог дошкільного підрозділу Єпіфанова Тетяна Володимирівна за роботу «Формування розумового розвитку в процесі ігрової діяльності дітей дошкільного віку» отримала диплом III ступеня.

Урочиста захід закінчився святковим концертом, на якому юні вихованці Харківської гімназії № 12 продемонстрували присутнім свої таланти.