Кришталева сова

29 Лютого 2012

28 лютого у навчально-виховному комплексі для дітей з вадами слуху стартував Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2012». В урочистій атмосфері відбулося оприлюднення завдань до конкурсу – було відкрито конверт із завданнями та бланками відповідей на кожного учня. Координатор конкурсу провела  детальний інструктаж щодо заповнення бланку відповідей.     Після цього учасники кожного класу розійшлися до кабінетів і   організовано, завзято та зацікавлено приступили до виконання завдань конкурсу.  Спостерігачі контролювали проведення заходу і відзначили, що учасники не спілкувалися між собою, не користувалися літературою та засобами зв’язку. За відведений час (75 хвилин) учні виконали завдання, заповнили бланк відповідей та здали координаторам.     Конкурс «Кришталева сова – 2012» пройшов у невимушеній, доброзичливій, піднесеній атмосфері. Такі заходи надають можливість дітям з особливими потребами випробувати свої знання та відчути себе повноцінними членами суспільства.

Бажаємо перемоги та успіху всім учасникам конкурсу «Кришталева сова – 2012»!