До побачення, дитячий садок!

1 Червня 2012

31 травня 2012 року у навчально-виховному комплексі відбулося свято прощання з дитячим садком у старшій групі для дітей з вадами  слуху. На це свято зібралися вихованці дошкільного блоку, вихователі, педагоги та батьки. Батьки не могли стримати сліз, дивлячись на своїх таких дорослих дітей, що стоять на порозі шкільного життя. Вихованці з різними ступенями порушення слуху підготували святковий концерт, на якому читали вірші, танцювали і, звичайно, грались.  Багато чому вони навчились за роки виховання в дитячому садочку!  Але ще дуже багато попереду… Директор навчально-виховного комплексу Середенко Надія Іванівна побажала вихованцям та їх батькам здоров’я, відмінного навчання, успіхів в усьому їхньому житті.

Вітаємо випускників старшої групи  та бажаємо відмінного навчання у підготовчому класі!