Тиждень педагогічної майстерності

З 23 жовтня по 25 жовтня 2013 року в навчально-виховному комплексі триває  тиждень педагогічної майстерності  вчителів трудового навчання та керівників гуртків.

23 жовтня відбувся  конкурс-гра ” Калейдоскоп народних ремесел” для молодших школярів.  Продовж цього заходу  діти не тільки познайомились з народними забавами, а й взяли у них участь.  З величезним задоволенням і захопленням молодші школярі  грали у “Котики”, “Битки”, “Знайди крашанку”,  взяли участь у сучасних  іграх та естафетах.  Під час гри діти засвоювали нові слова, ознайомлювались з народними традиціями.

Для старших школярів була проведена гра-мандрівка “Веселий майстер”. Усі учні 5-11 класів були об’єднані  у  команди та мандрували за вигаданою картою-маршрутом шкільними майстернями.  У кожній  майстерні учасникам гри були запропоновані специфічні завдання та загадки, що відповідають виду робіт гуртка.  У майстерні писанкарства – назвати матеріали, інструменти, вгадати їх за словесним описом, у майстерні батіка – скласти натюрморт з поданих овочів та фруктів, швидко створити композицію; у кабінеті ведення домашнього господарства учасники гри створювали кулінарні шедеври.

На завершення конкурсів було проведено нагородження переможців та найактивніших учасників.

Бажаємо усім учасникам подальших перемог та творчих злетів!

Опубліковано 25 Жов 2013 в 06:43. Рубрика: all, Новини.