Свято Першого дзвоника

1 вересня  2012року у  навчально-виховному комплексі знову пролунав  перший дзвоник, який запросив малечу і старших школярів за парти.

Святковою урочистою лінійкою розпочався новий навчальний рік. Зі святом знань привітала дітей директор навчального закладу Середенко Надія Іванівна і побажала всім присутнім здоров’я, наснаги та успіхів в оволодінні  цікавою шкільною наукою. Як завжди привітати вихованців з початком навчального року прийшли представники Служби безпеки України в Харківській області та  поздоровили учнів з першим днем навчального року.

Весело та  яскраво, як одна мить, пролетіла святкова лінійка: казкові герої завітали у гості, прозвучали пісні про незабутнє шкільне життя; майбутні випускники вручили наймолодшим школярам подарунки та Перший дзвоник покликав усіх до рідних стін навчального закладу.

Бажаємо усім школярам впевнено крокувати дорогою знань!

Опубліковано 01 Вер 2012 в 12:41. Рубрика: all, Новини.