Свято знань

Знову вересень ступив на наш поріг.

Святкує свято вся наша країна.

Своє майбутнє, зміну молоду,

Благословляє наша Україна!

Першого вересня школярі нашого НВК традиційно зібралися на урочисту лінійку, присвячену Святові знань.

Діти, що не бачилися протягом тривалих літніх канікул, скучили один за одним і педагогами, тож були раді зустрічі. На наших вихованців чекав цікавий святковий сценарій з піснями і танцями, віршами, загадками.

Директор навчального закладу Середенко Надія Іванівна побажала всім вихованцям успіхів у навчанні, міцного здоров’я, творчої наснаги та світлого шляху до майбутнього.

У цей святковий день, за багаторічною доброю традицією,  до навчального закладу завітав наш куратор – Служба безпеки України в Харківській області. До дітей звернувся  представник Управління СБУ в Харківській області, полковник, Гаврилюк Ігор Євгенович, який привітав дітей з початком навчального року, звернувся з  найщирішими та найтеплішими побажаннями  та вручив сучасний ноутбук, такий необхідний у навчанні дітей.

Свято першого дзвоника стало особливим для найменших наших учнів, які в цьому році вперше сядуть за парти. Їх привітати прилетіла навіть Фея Знань із країни Школярії. Разом з поважним Букварем вони вручили малечі символічний ключ від знань.

За старовинною традицією батьки благословили дітей житом, пшеницею на щастя й на долю, на довгі й мирні літа.

Зі святом, дорогі діти, педагоги, батьки!

Опубліковано 02 Вер 2013 в 06:38. Рубрика: all, Новини.