«Незгасна пам’ять»

На території м. Харкова та області з метою збереження пам’яті про події Великої Вітчизняної війни з 22.04.13 по 21.10.13 проводився фотоконкурс-акція «Незгасна пам’ять», присвячена 70-річчю визволення Харківщини та України від німецько-фашистських загарбників.

Вихованці нашого закладу  не лишилися осторонь цієї акції. Для участі у конкурсі семеро учнів НВК надіслали свої фотороботи, на яких було знято військові меморіали, братські могили, індивідуальні поховання невідомих солдат, на сайт організатора акції – Департамента культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Двох наших учнів, учасників акції, було запрошено на церемонію визначення та поздоровлення лауреатів конкурсу. Ними стали   учениця 5 класу Шаталова Марія та учень 8 класу Бондаренко Сергій.

Ми бажаємо нашим юним фотографам подальших творчих успіхів!

Опубліковано 24 Жов 2013 в 07:51. Рубрика: all, Новини.