Лекція про небезпечність наркоманії

13.03.13 відбувся спільний захід зі співробітниками міліції, які провели роз’яснювальну роботу про небезпеку наркоманії.

Для учнів закладу був показаний навчальний фільм, в якому на реальних фактах  продемонстровано згубний вплив наркотичних речовин на здоров’я та поведінку людини. Фільм був насичений статистичними даними, документальними зйомками, інтерв’ю з лікарями-наркологами. Дітям було доступно та обґрунтовано донесено інформацію про всю небезпеку, яку може спричинити вживання наркотичних засобів.

Після показу фільму співробітник міліції наголосив на кримінальній відповідальності за злочини, передбачені Карним кодексом, пов’язані з  вживанням та розповсюдженням наркотиків.

Наші вихованці глибоко прониклися актуальністю проблеми наркотичної залежності  та замислилися про небезпеку вживання наркотиків.

Дякуємо за проведений  захід та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Опубліковано 14 Бер 2013 в 05:32. Рубрика: all, Новини.