Концерт до Міжнародного дня інвалідів

03.12.2012 у приміщені Харківського  академічного  театру опери та балету відбулося святкове дійство, присвячене Міжнародному дню інвалідів, яке подарувала Харківська обласна державна адміністрація  і Харківська обласна  рада. На це свято були запрошені учні з особливими потребами  усіх спеціальних навчальних закладів інтернатного типу.

Свято розпочалося українськими народними піснями та запальними танцями  у виконанні Козацького ансамблю. Представниками міської та обласної ради були нагороджені голови  громадських організацій, що опікуються людьми з обмеженими можливостями.

З нетерпінням усі присутні чекали виступу всесвітньо відомої балерини Анастасії Волочкової, яка здивувала глядачів неймовірною красою, грацією, пластичністю танців. А. Волочкова  продемонструвала не тільки майстерність у балеті, а й разом зі своїми танцівниками  вразила сучасними постановками з елементами акробатики. Артисти від щирої душі подарували дітям справжнє свято, що запам’ятається назавжди.

Щиро дякуємо організаторам свята за незабутні враження та подаровані щасливі моменти!

Опубліковано 06 Гру 2012 в 07:42. Рубрика: all, Новини.