Конкурс стіннівок

     Тривають дні вшанування пам’яті Великого Кобзаря, адже 9 березня сповнилося 200 років з Дня його народження. Спеціально до Шевченківського тижня учні нашого закладу виготовили яскраві та цікаві стіннівки.

    Кожен клас підійшов до цього завдання творчо, вмістивши на своїх стіннівках різноманітні малюнки та аплікації з портретами Тараса Шевченка, зображенням його хатини в селі Моринці, фотокартками пам’ятників Шевченкові в різноманітних куточках світу, ілюстраціями до його творів, картинами митця. Поряд з малюнками діти розмістили важливу інформацію, різні цікавинки про життя й творчість національного генія. Важко недооцінити значення «Кобзаря» для життя народу, тож на одній зі стіннівок учні навіть вмістили його муляж-книжечку,  кілька сторінок якої можна прочитати. Переглядаючи  яскраві стінгазети, учні НВК збагатили свої знання про творчу та життєву долю Тараса Григоровича.

     Спеціально створеною комісією з викладацького колективу та членів учнівського комітету було затверджено номінації за якими були розподілені стіннівки кожного класу. Вітаємо всіх переможців конкурсу!

Опубліковано 11 Бер 2014 в 14:37. Рубрика: all, Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Ви можете залишити коментар або трекбек до свого сайту.

Ваш коментар

Ви повинні увійти, щоб залишати коментарі.