Екскурсія до Харківського ботанічного саду

10 червня 2013 року вихованці дитячого  закладу  праці  та  відпочинку  з  цілодобовим  перебуванням «Джерело» з великим задоволенням відвідали Харківський ботанічний сад. Розлогі дерева-богатирі, екзотичні рослини з різних куточків світу, барвисті запашні яскраві квіти гостинно зустріли наших дітей.

З  цікавістю та допитливістю, притаманною дитячому віку, вихованці пройшли стежками саду. Завдяки  змістовній екскурсії діти  познайомились з розмаїттям рослинного світу, його неповторністю та казковістю.

Такі екскурсії допомагають дітям з особливими освітніми потребами поринути у світ прекрасного, виховати любов та бережливе ставлення до природи, активізувати словниковий запас, поширити  знання з предметів природничого циклу та  збагатити світогляд.

Щиро дякуємо адміністрації Харківського ботанічного саду за чудову та змістовну екскурсію!

Опубліковано 10 Чер 2013 в 13:27. Рубрика: all, Новини.