Екскурсія до ХАЗу

25 жовтня учня 10-х-12-х класів навчально-виховного комплексу були гостинно запрошені адміністрацією Харківського авіаційного заводу на цікаву, пізнавальну, корисну екскурсію. Із захопленням та великим інтересом вихованці спостерігали за розповіддю висококваліфікованого екскурсовода заводу.

У музеї ХАЗу представлена історія авіабудування від витоків до сьогодення. Діти роздивлялися макети різноманітних літаків, дізналися про видатних авіаконструкторів, льотчиків.

Учні навчально-виховного комплексу проникли ся почуттям гордості за рідну державу, рідне місто, в якому існує таке підприємство. Після екскурсії деякі діти висловили бажання отримати робоче місце  саме на Харківському авіаційному заводі.

Щиро дякуємо адміністрації та усім працівникам заводу

за змістовну та пізнавальну екскурсію!

Опубліковано 25 Жов 2012 в 14:20. Рубрика: all, Новини.
Коментарі і пінг поки що закриті.