Екскурсія до стадіону «Металіст»

У перші грудневі дні Україна відзначає Міжнародний день інваліда. У зв’язку з цим 2 грудня наших вихованців було запрошено на цікаву екскурсію до стадіону «Металіст».

Дітей зустріла привітна працівниця стадіонного комплексу, яка взялася виконувати роль екскурсовода. Наші учні розпочали незабутню подорож до спортивного світу, проминаючи не лише доступні для широкого загалу зали, ложі, а й поринаючи в приховані від стороннього ока кімнати переодягалень та адміністративні приміщення. Кожен з футбольних вболівальників вважав за честь посидіти в кріслі, де випало сидіти видатному Рональдо; діти отримали надзвичайне задоволення від відвідування VIP-ложі; були приголомшені грандіозністю самого стадіону.

Дякуємо організаторам за таку приємну можливість отримати позитивні враження! Для наших дітей ця екскурсія стала незабутньою!

Опубліковано 02 Гру 2013 в 15:27. Рубрика: all, Новини.