Екскурсія до осіннього Екопарку

26 жовтня 2012 року наймолодші учні  навчального закладу  відвідали Екопарк.  Осіння казкова природа захопила малечу бажанням доторкнутися до барвистого листя, відчути дихання золотавого лісу, а казковий парад  хризантем, де були представлені різноманітні витвори мистецтва з живих квітів здавалися малечі справжнім дивом. Ще цікавішою стала екскурсія до тваринного світу. Діти із задоволенням годували дитинчат тварин, фотографувалися з ними. Великою несподіванкою для педагогів стала увага дітей до стародавньої техніки, цікавих машин часу війни.

Безпосередній контакт з тваринами, птахами відгукнувся в тонких струнах дитячих сердець ніжністю, ласкою, любов’ю та прагненням захистити слабшого. Діти отримали велике задоволення від екскурсії.

Опубліковано 31 Жов 2012 в 16:03. Рубрика: all, Новини.
Коментарі і пінг поки що закриті.