Екскурсія до Екопарку

17 жовтня 2012 року члени учнівського комітету навчального закладу, за відмінно проведений день самоврядування, були нагороджені солодкими подарунками та екскурсією до Екопарку. Учні були вражені казковим парадом хризантем, де були представлені різноманітні витвори мистецтва з живих квітів, які захоплювали погляди. Ще цікавішою стала екскурсія до тваринного світу. Діти із задоволенням годували дитинчат тварин, фотографувалися з ними. Великою несподіванкою для учнів була можливість потримати маленьких друзів у руках, пограти з ними. Безпосередній контакт з тваринами, птахами відгукнувся в тонких струнах дитячих сердець ніжністю, ласкою, любов’ю та прагненням захистити слабшого. Діти отримали велике задоволення від побаченого.

Опубліковано 19 Жов 2012 в 15:07. Рубрика: all, Новини.