День Святого Валентина

14 лютого  2012 року  молодь  святкує  День  Святого  Валентина. Вихованці  навчально-виховного  комплексу  теж  відзначали  День  закоханих. У святково  прибраній  актовій  залі  зібралися  учні  середніх  та  старших  класів, щоб  обрати  найромантичнішу  пару  навчального  закладу. Представники  міського  Українського  товариства  глухих  завітали до навчально-виховного  комплексу  з різноманітними  конкурсно-розважальними  заходами. Колектив  учнів  обрав  чотири  пари, які  виборювали  почесне  звання. Перемогу  у  всіх  етапах  конкурсної  програми  одержали  Попова  Ганна  та  Литвиненко  Костянтин, учні  9-А класу. Усі  учасники  та  вболівальники  отримали  безліч  позитивних  емоцій, а пари  – святкові  «валентинки»  та  сувеніри.

Опубліковано 15 Лют 2012 в 16:04. Рубрика: all, Новини.
Коментарі і пінг поки що закриті.