Виставка, присвячена 80-тій річниці Голодомору

З 18.11.2013 в бібліотеці нашого закладу почала діяти тематична виставка, присвячена 80-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Бібліотекарем було дібрано багато світлин, книжок та публікацій у періодичних виданнях, що змістовно висвітлюють події тих страшних часів.  Враховуючи історичну підготовку учнів та їхні вікові особливості, для дітей різних класів було проведено  невеликі лекції-семінари, де бібліотекар не лише ділилася фактами про події Голодомору, але й залучала до діалогу наших вихованців, які могли висловити своє враження від побаченого та сформувати власні висновки про ті події.

Метою проведених заходів є формування громадянської компетентності учнів через вшанування пам’яті жертв Голодомору, усвідомлення та узагальнення основних фактів трагічних сторінок історії українського народу.

Варто зазначити, що вихованці з цікавістю відвідують виставку і ділиться враженнями  на уроках історії, літератури.

Опубліковано 25 Лис 2013 в 13:54. Рубрика: all, Новини.