Випуск у малечі

28 та 29 травня 2014 року у дошкільному підрозділі нашого закладу пройшли випускні свята у логопедичних групах та у старшій групі дітей з вадами слуху.

Довгоочікувані свята пройшли радісно та емоційно. Під час свят діти багато танцювали, співали пісні, розповідали тематичні вірші, грали у дидактичні ігри «Збери портфель», «Склади слово», «Назви фігуру та інші».

Дуже сподобалися танці (вальс) під час якого, на очах у багатьох дорослих були сльози – сльози радості та гордості за випускників. Ми пишаємося своїми вихованцями та бажаємо їм всього найкращого у подальшому житті.

Наприкінці свята випускники отримали корисні подарунки для школи та пам’ятні  дипломи. Сподіваємося, позитивні емоції від свята надовго залишаться у пам’яті дітей, батьків та педагогів.

Опубліковано 29 Тра 2014 в 14:42. Рубрика: all, Новини.