«Весняні усмішки»

24.04.14  Комунальний заклад  «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» традиційно проводив обласне свято художньої творчості «Весняні усмішки».

Наші вихованці із задоволенням  приймали участь у святі. Театр мод «Аліса», що багато років функціонує на базі навчального  закладу, представив колекцію «Замбезі»,  яку із захватом прийняла аудиторія. А учні початкової школи Чарушин Володимир та Гльоза Анастасія разом з танцювальним колективом «Слобожаночка» виконали ліричну жестову пісню, що розчулила навіть вибагливе  журі.

Юні артисти отримали дипломи за участь у святі та багато приємних вражень від перегляду концерту, а наш заклад відзначено грамотою за вагомий внесок у розвиток дитячої творчості.

Опубліковано 25 Кві 2014 в 15:07. Рубрика: all, Новини.